włącz JS

O NAS

Jesteśmy fundacją działającą od 2017 roku. Zajmujemy się tworzeniem stron i sklepów internetowych, identyfikacją wizualną i marketingiem internetowym, a także wydrukiem materiałów reklamowych i gadżetów firmowych oraz grawerunkiem: pieczątek, zawieszek, tabliczek, niezbędnych do funkcjonowania Twojego biznesu. Prowadzimy także szkolenia dla młodzieży szkolnej i seniorów z obsługi komputera, obsługi pakietu Office i bezpiecznego oraz skutecznego poruszania się w Internecie.
project cracovia
Jesteśmy
elastyczni i kreatywni

RESPONSYWNOŚĆ

Nasze strony internetowe są responsywne, dopasowują się do każdego urządzenia, na którym są wyświetlane zachowując atrakcyjność i wizualną, a także przejrzystość i czytelność. Zaprojektowana przez nas grafika jest dopasowana do Twoich potrzeb i spójnie połączona z wpisaną w nią treścią, co jest gwarancją satysfakcji zarówno Twojej jak i Twoich Klientów.

UNIKALNY DESIGN

Proponujemy unikalny design. Składają się na niego: atrakcyjna wizualnie grafika, kolorystyka nawiązująca do identyfikacji wizualnej Twojego biznesu, wkomponowana w nie treść dopasowana do grona Twoich odbiorców i przekazująca informacje o Twoich towarach/usługach.

ŁATWOŚĆ OBSŁUGI

Dbamy o to, by projektowane przez nas strony i sklepy internetowe miały intuicyjne w obsłudze zarządzanie treścią (CMS), co pozwoli Ci na ich szybką i samodzielną aktualizację, a przy tym były przyjazne i czytelne dla Twoich Klientów na każdym urządzeniu.

ZOBACZ OFERTĘ
client
client
client
client
client
client
client
client

Sukcesy naszych klientów są naszymi sukcesami. Rozwijamy się wraz z Twoim rozwojem.
Pomagamy lokalnym (dziko żyjącym) zwierzętom - to nasi mali przyjaciele.

Fundator
AGENCJA INTERAKTYWNA PROJECT CRACOVIA
99
LOGO
173
STRON WWW
91
PROJEKTÓW DTP
19
SERWISÓW SOCIAL MEDIA