25 czerwca 2024

Podoba Ci się hiszpanka bluzka? My wiemy, jak ją modnie nosić!

Bluzki hiszpanki z odkrytymi ramionami zwykle są najbardziej wyrazistym elementem stroju. Ponieważ są tak wszechstronne, możesz je nosić ze wszystkim – połącz top odsłaniający ramiona z dżinsami z wysokim stanem i już masz strój na randkę lub załóż bluzkę hiszpankę do długiej spódnicy, jeśli idziesz do pracy w letni dzień. Wiedząc, która hiszpanka bluzka pasuje do Twojej figury i z czym ją łączyć – będziesz mogła zachwycać swoimi obojczykami nie tylko latem, ale i przez cały rok. Mamy dla Ciebie tę wiedzę, zatem – skorzystaj z tych modowych wskazówek.

Hiszpanka bluzka – jak znaleźć odpowiednią dla siebie?

Wybór odpowiedniego dopasowania nie jest tak łatwy jakby się mogło wydawać. W końcu każda hiszpanka bluzka to ten sam rodzaj fasonu, prawda? Niekoniecznie. Musisz rozeznać się między różnymi jej odsłonami. Przede wszystkim pamiętaj, aby wybrać tę bluzkę z odkrytymi ramionami, która pasuje do Twojego wzrostu. Długość Twojej hiszpanki z odkrytymi ramionami powinna, a nawet musi odpowiadać Twojemu wzrostowi.

Oznacza to, że:

  • Jeśli jesteś wysoka – możesz zrównoważyć swój wzrost, zakładając długą bluzkę hiszpankę.
  • Jeśli jesteś niska, lepiej trzymać się krótszych hiszpanek z odkrytymi ramionami, a jeśli hiszpanka bluzka jest dłuższa – to włożyć ją do spodni, czy spódnicy.

Dłuższe bluzki hiszpanki to te, które mogą sięgać poniżej talii spodni lub spódnicy, lub takie, które zakrywają pośladki, gdy je nosisz. Krótsze hiszpanki z odkrytymi ramionami mogą być krótkimi crop topami lub dowolnymi fasonami, które sięgają do talii spodni lub spódnicy lub sięgają powyżej. Pewne jest, że bez względu na to, jaka hiszpanka bluzka lepiej koresponduje z Twoją figurkę – w butiku LaLaLa możesz aktualnie znaleźć tę idealną. Warto się rozejrzeć!

Jak podkreślić atuty figury z bluzką hiszpanką w roli głównej?

Trzymaj się stylizacji, które podkreślają Twoją figurę – również wtedy, gdy hiszpanka bluzka gra pierwsze skrzypce. Jeśli masz pełniejszy biust – topy odsłaniające ramiona, które są lejące lub opływowe, będą najlepiej wyglądać na Twojej sylwetce. W przypadku mniejszych piersi możesz postawić na dopasowane hiszpanki z odkrytymi ramionami. Niezależnie od tego, który styl jest dla Ciebie odpowiedni, przymierz wybrany przed podjęciem ostatecznej decyzji, w którym chcesz się pokazać. Zwłaszcza, jeśli kompletujesz stylizację na ważną okazję, jak randka czy spotkanie z dawno niewidzianymi znajomymi. W końcu chcesz wyglądać jak najlepiej, prawda!?

Luźniejsza hiszpanka bluzka sprawdzi się, jeśli:

  • masz pełniejsze piersi,
  • posiadasz szersze ramiona,
  • nosisz większy rozmiar.

Tutaj świetnie będzie wyglądać zarówno hiszpanka bluzka z całkowicie odsłoniętymi ramionami – jak i jej alternatywa: bluzka z wycięciami na samych ramionach.

Bardziej dopasowana hiszpanka bluzka to dobry wybór, jeśli:

  • chcesz podkreślić swoje kształty,
  • masz drobną sylwetkę,
  • Twoje piersi nie należą do największych.

Nie chcesz wyglądać, jakby materiał Cię zdominował, więc uważaj na zwiewne bluzki – przylegająca hiszpanka bluzka w Twoim przypadku sprawdzi się o wiele lepiej.

O czym jeszcze pamiętać ulegając modzie na bluzki hiszpanki?

Zdecyduj się na bluzkę hiszpankę, która umożliwia ruchy ramion. Bluzki z odkrytymi ramionami mogą ograniczać ruchy – a poruszanie się często powoduje, że rękawy marszczą się na ramionach. Jeśli Twoja hiszpanka bluzka jest zbyt ciasna, w ogóle nie będziesz w stanie poruszyć ramionami. Poszukaj więc takiej, która pozwala na poruszanie ramionami i jest wygodna. Zawsze możesz poprosić o pomoc w doborze obsługę sklepu, w którym robisz zakupy.